Nechte své milostné zvuky vyznít - jsou sexy!

Stále častěji se ve své praxi setkávám se ženami, které se při milování neodvažují vydávat jakékoli zvuky. Když jsem se na to ptala mých kamarádek a známých, víceméně spíše souhlasily a shodly se na tom, že se zvuky při sexu velmi šetří.

Někdy je to dáno tím, že se jim prostě žádné zvuky vydávat nechce. Nemají potřebu. Jiné bych chtěly, ale vědomě se tlumí. Zakazují si, se tímto způsobem rozvášnit z ohledu na sousedy a někdy také z ohledu na svého milého. Některým to přijde trapné. Myslí si, že by vypadaly jako „herečky“.

Co nás brzdí?

Mě osobně milostné zvuky při sexu tak nějak sami unikají. Jde to celé mimo mě, prostě si vycházejí, jak se jim zlíbí a zcela nekontrolovatelně zaplňují prostor. Někdy jsou to jen tiché steny a vzdychání, jindy zase křik, který lze utišit jen polštářem přes obličej. Orgasmické zvuky mají svou zvláštní vibraci a hlasitost. A v těchto polohách, musím přiznat, mi občas stihne prolétnout hlavou „panebože měla bych se ztišit“. Ale málo platné. Pokud je pro mě milování krásné právě v tom, že sama nad sebou ztrácím kontrolu a nechávám se unést do neznámých světů, byla by škoda, a bylo by to i dost těžké, věnovat pozornost tomu, nakolik je mé vzdychání přijatelné a nakolik ne.

Co je přirozené, je dobré

Když jsem si dělala malý výzkum, jak to mají ostatní ženy, a pro zajímavost také, jak to vypadá ve světě zvířat, došla jsem k jedinému závěru.

Zvuk, vycházející z vašeho těla přirozeně, je dobrý. Milostné zvuky, které sami od sebe vycházejí z vašeho hrdla při sexu, pomáhají naplno prožívat danou chvíli. A podporují intenzitu prožitku. Stejně jako pohyb, který k milování patří automaticky, nebo zrychlený den. I zvuk je projevem slasti, rozkoše, nějakého prožitku, který je v daném okamžiku silný a hluboký a který vás nutí projevit se zvukově. Vzdechy, sténání, kňourání, křik i řev, to všechno jsou signály toho, jak a nakolik milostný akt prožíváme. Fungují skvěle jako zpětná vazba pro partnera a fungují skvěle také jako podpora intenzity vzrušení. Někteří muži dokonce tvrdí, že pokud jim žena dává najevo svými výkřiky a sténáním své vzrušení, je to jako by muž strkal prsty do zásuvky s elektrickým proudem. Jako ten nejsilnější sexuální impuls. Na základě kterého pak mohou ještě více a rozhodněji vést ženu do extáze. V opačném případě, pokud je žena „zvukově úsporná“, je pro muže těžké vyznat se v jejím prožitku a tudíž nemá takový prostor, jít jí naproti.

Nahrajte své milostné zvuky

Pro probuzení touhy a zvýšení vzrušení často doporučuji svým klientům, aby si své milostné zvuky nahrávali. Možná vám to bude připadat bizarní a možná se budete trošku stydět. Ale není nic hezčího, než při sklence vína poslouchat místo hudby audio záznam z vašeho milování. Uvidíte, jak to na vás bude působit a jaký to bude mít efekt! Když pominete všechny předsudky a posuzování a dovolíte si jen vnímat, jak zvuky krásně demonstrují pocity, které jste v tu chvíli prožívali, musí vás to zaručeně příjemně naladit!

A což teprve ženy, které pustí svým partnerům, jen tak jakoby mimochodem své milostné zvuky, které si nahrály při masturbaci…

Když se nad tím zamyslíte, není na tom nic špatného. Děláme to spolu, slýcháme to spolu, máme to rádi. Tak proč bychom si s tím nemohli pohrát? Když je to způsob, jak zpestřit náš milostný život, stojí to rozhodně za úvahu! Co vy na to?

Tak až příště uslyšíte z vedlejšího bytu přes stěnu hudbu milostných zvuků, zaposlouchejte se. A všimněte si, jestli když maličko upozadníte rozum se všemi svými „mělo by se a nemělo by se“, ve vás nezabrnká touha na vaši nejtenčí strunku. A zbytek je na vás.

Fantazii se meze nekladou.

 

Jana Mašková Zimolová, CSB
Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

www.terapiedotykem.cz