Grácie

Bohyně půvabu a krásy

Roční cyklus seminářů pro ženy, které se chtějí rozvíjet ve zdravém ženském a bezpečném prostředí.

PĚT CELODENNÍCH SEMINÁŘŮ NA ŽENSKÁ TÉMATA,

O KTERÝCH SE NEMLUVÍ

 

Cesta je pro všechny ženy, pro které je v životě důležité:

 • cítit radost, hodně a často se smát
 • být šťastná a spokojená SAMA SE SEBOU
 • mít zdravé a živé pánevní dno, cítit se naplno ženou 
 • užívat si milování a těšit se na něj, být uspokojená
 • dobře se znát a svá přání prožívat každý den
 • PLNIT SI SVÉ SNY
 • když přijdou těžkosti, využít je pro svůj růst
 • zvládat výzvy a překážky s lehkostí a v klidu
 • mít krásné vztahy (všechny)

 

Janicko ❤️🙏 dekuji, dekuji za vse. za to, ze jsi, za to, ze zeny navedes k sobe same. Je to neuveritelne. Jeste pred rokem v tuto dobu jsem te obdivovala z videi, ale neumela si predstavit, ze bych sama jela za tebou. Za prve ta dalka a za druhe, co bys se mnou asi tak jako mohla udelat, kdyz jsem proste takova.... H.vno!!!! I kdybys byla jeste dal, jezdila bych! A co bys se mnou mohla udelat? Pomoc mi znovu se najit, znovu se objevit, procitit, prozit.... je toho tolik! A cely kruh zen, sdileni mezi sebou. Jsem neskonale vdecna, ze jsem s vami mohla tento rok prozit 🙏 dekuji ❤️ a objimam 😘
Jitka

Proč se na tuto cestu vydat?

Protože nastal tvůj čas:

 • PŘESTAT SE NADMÍRU PŘIZPŮSOBOVAT
 • mít zdravé všechny vztahy (i s rodiči:-)
 • znát dobře své potřeby a naplňovat je v sexu i mimo něj (vím, co chci a umím si o to říct)
 • dozvědět se co se ještě ve mě skrývá a co mohu využívat, abych se měla líp
 • umět vypnout hlavu
 • mít práci, která tě baví
 • říkat ne a umět myslet i sama na sebe - postavit sebe na první místo
 • být zářivá a inspirující pro své děti, muže i ostatní ženy
 • poznat v čem je tvoje síla a jaké je tvoje poselství pro tuto společnost a pro svět
 • MÍT ŽIVOT JAKO ZÁBAVU:-) 

Techniky, které jsem si pro tebe připravila jsou jemné, příjemné a oživující. Přesto mohou přinést hluboká uvědomění a léčení. 

Milá Jani, chtěla bych ti napsat, co se teď se mnou děje, protože nedokážu čekat až do příštího setkání na Gráciích. Procházím přímo monstrózní transformací, připadám si jako jiný člověk a každý den je nový a plný nových poznatků a změn.. je to úžasný! Moje sexualita vzrostla asi o sto tisíc procent, jsem nadržená (smím-li to tak říct ) prakticky denně a muži kolem mě to cítí a lepí se na mě jak mouchy Už jsem se s tím rozchodem vyrovnala do té míry, že už jsem měla v posteli i jiné muže a musím ti říct, že jsem si to užila teda úplně maximálně! nikdy jsem nic podobného nezažila! Věřím si, znám svou cenu, vím, že jsem sexy a užívám si to a na těch mužích je jasně vidět, jak se jim to líbí Je to paráda! A došlo to tak daleko, že jsme spolu s L. začali spát! Tím, že se známe a věříme si, tak ten společný sex nabírá na obrátkách, experimentujeme, hrajeme si, dokonce jsme si pořídili nějaké hračky, které postupně zkoušíme. Jsme k sobě naprosto otevření i upřímní a obrovsky nám to prospívá, poznáváme sami sebe prostřednictvím toho druhého a je to jízda! To jsme spolu za celých šest nikdy nezažili. Tak bych ti chtěla moc poděkovat, protože vím, že tohle všechno je výsledek práce nejen mojí, ale i tvojí a že bez tebe bych do téhle fáze jen tak nedošla. Už jsem se bála po tom mapování, že je se mnou něco špatně, když to na mě moc nefungovalo.. ale ono si stačilo jen počkat. Připadám si teď jako docela jiný člověk. Je to obrovská jízda a já jsem nadšená Moje vnitřní bohyně teď září na všechny strany a tančí.. zrovna dneska jsme si s L. trochu zařádili a on mě velebil až do nebe.. pořád říkal, že jsem nejlepší a že to vlastně s žádnou ženou nebylo tak dobrý! To je přímo balzám na sebevědomí A i on se změnil... najednou se chová víc jako muž, začal být trochu dominantní, no prostě mužný … Tato mladá žena přišla do Grácií s nízkým sebevědomím, v partnerství, ve kterém už nefungovala intimita. Po šesti letech nevalného sexuálního života nakonec spolu přestali spát úplně. Sex jí nikdy nic neříkal, nedokázala si užívat nic hezkého, obešla by se bez něj. Nedokázala o sexu komunikovat, nedokázala dávat najevo své emoce, cítila v sobě divokost, kterou krotil její rozum a najalnované chování. Chovala se vždy „slušně“, aby vyhověla tomu, co si o ní pomyslí okolí. Tuto zpětnou vazbu mi poslala po absolvování tří sezení vaginálního mapování a roční cesty Grácie. Stala se Grácií:-)

Program na rok 2020:

Úvod 2020 Únor

Milovaná jsem Já

"Když žena dokáže uvolnit energii druhé čakry, prorazí v ní vášeň k životu - nadšení z dětí, zaujetí z práce, kterou se živí. Je pak schopna tu vášeň rozprostřít po celém svém životě." Naomi Wolf

 

Na našem prvním setkání uděláme seznamovací párty. Budeme se hýčkat, opečovávat, rozmazlovat a seznamovat. Budeme si užívat volného času, klidu a odpočinku. Projdeme společně meditací absolutního uvolnění, dopřejeme si sundat své masky a užívat si bezpodmínečné přijetí ostatních žen. Vypneme mozek a budeme se učit plynout a pouštět (to vůbec není lehké:-) DOVOLIT SI. BÝT.

Jaro 2020 Duben

Příběh ženství

Cítím skutečnou hrdost na to, že jsem ženou! Nerozhoduji se jen hlavou, ale skrze svoje ženství, srdce a rozum. Umím si hrát se svou mužskou i ženskou energií. Využívat toho v běžném dni, jak se mi to hodí.

 

Jaké to je, nesoudit, nebýt posuzována a dovolit si opravdu věřit druhé ženě. Skupině žen, která s tebou projde celým rokem. V čem tkví moudrost a síla ženy a co se děje, když se z nás najednou začne klubat ven? Pojď zažít opravdovou svobodu. Radost, smích, povídání, cítit, že někam patříš. Zažít úplně jiný druh setkání, než se ti běžně mezi ženami stává. Každá žena je schopna obrovské lásky a pomoci druhé ženě, když je v nesnázích. Pojď na vlastní kůži zažít tuto vzácnou pospolitost do uzavřené skupiny žen. Rozvíjet své ženství v bezpečném prostoru.

Léto 2020 Červen

Léčení ženské sexuality

Nemáme chuť na milování, neprožíváme orgasmus, neznáme ženskou ejakulaci. Málo komunikujeme o tom, co se nám líbí a co bychom si přály, často to ani samy nevíme. A navíc, se to pořád mění. Často dovolíme to, co se nám nelíbí, nebo nám to nic nepřináší, jen abychom vyhověly. Pojď se dozvědět více o ženské anatomii, co všechno ovlivňuje to, jak prožíváš nebo neprožíváš intimitu. Jaké jsou schopnosti ženy a jak to udělat, aby sex už nebolel, ale byl opravdu pohlazením po duši a potěšením pro tělo. Abys dokázala tuto životní sílu používat ve svůj prospěch a byla opravdu ŹIVÁ!

Podzim 2020 Září

Naše role

Jsme maminkou, manželkou, přítelkyní, dcerou, kamarádkou, milenkou a v práci často ještě někým dalším. Jak se dá tohle všechno skloubit dohromady a všechno dělat dobře? Jak si z jedné role odpočinout a v druhé vynikat? Anebo jak už nebýt v žádné "roli" a být zkrátka stále jen sama sebou? Být tady a teď. Vytříbit své smysly. Vyrovnat rozum a cit. Vyznat se ve svých pocitech, i v těch nepříjemných a umět s nimi pracovat, zvládat je, mít na to nástroje rychlé a efektivní. Jak být šťastná a hrdá sama na sebe?

Zima 2020 Listopad

Nová žena

Prošla jsem proměnou. Jsem nová žena. Loučím se se starým, přijímám nové. Procházím svou symbolickou smrtí, abych se znovu zrodila, silnější a moudřejší. Znám svoje dary, jsem inspirující a zajímavá. Jsem sebe-vědomá, svobodná, otevřená. Do svého života nyní vítám s radostí nové vztahy, nové výzvy, nové prožitky. Mám kruh žen, které mě podporují, které mě ctí, které mě provází. Jsem celistvá.

Čeká na tebe nádherný prostor  v podkroví prvorepublikové vily Na obláčku


Nedávno jsem si zrovna promítala svůj život zpátky v čase. Od mého mapování se radikálně změnil. Pak přišla cesta Grácií a pro mě opět objevování sama sebe svých pocitů a emocich. Díky Tobě jsem poznala co je ve mně za ženu. Jsem sebevědoma, vážím si sama sebe a dnes dokáží říct mám se ráda. Gracie mi pomohla cítit tělo a pocity, ktere se v něm odehrávají. Naučila mě být, ale i divoká a nestydět se za to.Naucila mě být vášniva a naučila mě být i "nasrana" když je to třeba a vím že je to v pořádku. Bylo krásně odlupovat ze sebe masky a přijimat se taková jaká jsem. Říct si v milování po čem toužím a necitit se u toho " trapne" a naučit se být v těle být v přítomném okamžiku a prožívat hluboké orgasmy hodiny a hodiny po milování je pro mě, jak pro Kolumba objev Ameriky 🙂 Jsem velmi vděčná i za krásné souznění a plynutí v tak úžasně krásnem bezpečném ženském kruhu. Otevřít se a sdílet veškeré své sny, strachy a bolesti, ale i prožitky štěstí, radosti a lásky mezi ženami, které zažívají to samé a dovolit si před pustit smích a slzy, ale je tak léčivé. Mě srdce je zaplaveno hlubokou úctou a láskou k ženstvi a přeji každé ženě, aby se vydala cestou Grácií. S vděčnosti a láskou
Petra

Kdy: 22.2., 18.4., 13.6., 19.9. a 28.11. 2020 vždy 10-18h

Kde: Na obláčku, Čelakovského 1074/18, Chomutov

Cena za pět celodenních seminářů: 8999Kč 

Platbu je možné rozložit NA SPLÁTKY.

Tvá registrace bude dokončena po připsání tvé zálohy.

Zálohu ve výši 2000Kč zašli do tří dnů po přihlášení na číslo účtu 2400573907/2010.  

V případě zrušení tvé účasti na semináři se zrušení řídí stornopodmínkami uvedenými tady.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

 Jana Mašková Zimolová, CSB

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Pořádá přednášky a také workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu, jak žít radostný život, vyznat se samy v sobě a naplnit svůj život vášní a potěšením. Díky metodě "vaginální mapování", se kterou má výborné výsledky, pomohla již stovkám žen, v Čechách i ve světě, zásadním způsobem změnit jejich životy k lepšímu. Je známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně. Je majitelkou studia Terapie dotykem, manželkou a maminkou dvou krásných holčiček.