Grácie

Bohyně půvabu a krásy

Roční cyklus seminářů pro ženy, které se chtějí rozvíjet ve zdravém ženském a bezpečném prostředí.

"Jsem přesvědčena, že štěstí a spokojenost ženy je pro naší společnost nejdůležitější. Žena potřebuje být šťastná, naplněná a spokojená. Jedině tak, může dávat a zářit. Síla ženského kruhu, podpora, jakou si umí dát jen ženy navzájem, pospolitost, společenství, pocit, výjimečnosti a vlastní síly, důvěra, možnost se opřít, smích a radost, schopnost pečovat, soucítit, sdílet, je pro ženu oživující."

Rozvíjením láskyplného vztahu k sobě, vyživujeme všechny vztahy v našem životě.

Cesta je pro všechny ženy, pro které je v životě důležité:

 • uspokojení ze života, radost a vitalita
 • zdravé a živé pánevní dno, jak se spojit se svým ženstvím
 • pochopit  vnímání a založení své intimity a intimity s mužem
 • porozumět svým potřebám a touhám a jak jimi naplnit svůj život
 • lépe se vyznat v sobě a z toho růst
 • zvládat výzvy a překážky s lehkostí a v klidu

Proč se na tuto cestu vydat?

Protože nastal tvůj čas:

 • být víc otevřená a naplněná
 • přivést do života více hojnosti a bohatství
 • mít zdravé vztahy
 • znát dobře své potřeby a naplňovat je
 • dozvědět se více sama o sobě
 • podpořit ještě víc svou vnitřní ženu
 • mít práci, která tě baví
 • říkat ne a umět myslet i sama na sebe
 • poznat v čem je moje síla a jak ji používat
 • tvořit radostný, šťastný a spokojený život

Techniky, které jsem si pro tebe připravila jsou jemné, příjemné a oživující. Přesto mohou přinést hluboká uvědomění a léčení. Na setkáních nebudeme pracovat s intimitou.

Program na rok 2018:

Jaro 2018 Březen

Příběh ženství

Jaké to je, nesoudit, nebýt posuzována a dovolit si opravdu věřit druhé ženě. Skupině žen, která s tebou projde celým rokem. V čem tkví moudrost a síla ženy a co se děje, když se z nás najednou začne klubat ven? Pojď zažít opravdovou svobodu. Radost, smích, povídání, cítit, že někam patříš. Zažít úplně jiný druh setkání, než se ti běžně mezi ženami stává. Každá žena je schopna obrovské lásky a pomoci druhé ženě, když je v nesnázích. Pojď na vlastní kůži zažít tuto vzácnou pospolitost do uzavřené skupiny žen.

Léto 2018 Červen

Léčení ženské sexuality

Nemáme chuť na milování, neprožíváme orgasmus, neznáme ženskou ejakulaci. Málo komunikujeme o tom, co se nám líbí a co bychom si přály, často to ani samy nevíme. A navíc, se to pořád mění. Často dovolíme to, co se nám nelíbí, nebo nám to nic nepřináší, jen abychom vyhověly. Pojď se dozvědět více o ženské anatomii, co všechno ovlivňuje to, jak prožíváš nebo neprožíváš intimitu. Jaké jsou schopnosti ženy a jak to udělat, aby sex už nebolel, ale byl opravdu pohlazením po duši a potěšením pro tělo. Abys dokázala tuto životní sílu používat ve svůj prospěch a byla opravdu ŹIVÁ!

Podzim 2018 Září

Naše role

Jsme maminkou, manželkou, přítelkyní, dcerou, kamarádkou, milenkou a v práci často ještě někým dalším. Jak se dá tohle všechno skloubit dohromady a všechno dělat dobře? Jak si z jedné role odpočinout a v druhé vynikat? Anebo jak už nebýt v žádné "roli" a být zkrátka stále jen sama sebou? Být tady a teď. Vytříbit své smysly. Vyrovnat rozum a cit. Vyznat se ve svých pocitech, i v těch nepříjemných a umět s nimi pracovat, zvládat je, mít na to nástroje rychlé a efektivní. Jak být šťastná a hrdá sama na sebe?

Zima 2018 Prosinec

Nová žena

Prošla jsem proměnou. Jsem nová žena. Loučím se se starým, přijímám nové. Procházím svou symbolickou smrtí, abych se znovu zrodila, silnější a moudřejší. Znám svoje dary, jsem inspirující a zajímavá. Jsem sebe-vědomá, svobodná, otevřená. Do svého života nyní vítám s radostí nové vztahy, nové výzvy, nové prožitky. Mám kruh žen, které mě podporují, které mě ctí, které mě provází. Jsem celistvá.


Kdy: 03.03., 02.06., 08.09. a 01.12. 2018 vždy 10-18h

Kde: Na obláčku, Čelakovského 1074/18, Chomutov

Cena: 7499Kč za roční cyklus.

Registrace po zaplacení zálohy 2000Kč.

Přihlaš se s kamarádkou a každá zaplatí o 2000Kč méně! Tedy 5499Kč! 

 

 Jana Mašková Zimolová, CSB

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Pořádá přednášky a také workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu, jak žít radostný život, vyznat se samy v sobě a naplnit svůj život vášní a potěšením. Díky metodě "vaginální mapování", se kterou má výborné výsledky, pomohla již stovkám žen, v Čechách i ve světě, zásadním způsobem změnit jejich životy k lepšímu. Je známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně. Je majitelkou studia Terapie dotykem, manželkou a maminkou dvou krásných holčiček.