Grácie 2023

Bohyně půvabu a krásy

UŽ ŽÁDNÉ DALŠÍ VYSEDÁVÁNÍ U ON-LINE PROGRAMŮ, 

ALE ŽIVÁ SETKÁNÍ ŽEN!

POSUN, RŮST, ROZVOJ, PŘÍLIV ENERGIE

ZAŽIJEŠ NA VLASTNÍ TĚLO!

NASTARTUJ ZMĚNU VE SVÉM ŽIVOTĚ!

PĚT SEMINÁŘŮ NA ŽENSKÁ TABU-TÉMATA

ROK 2023 JE TVOJÍ PROMĚNOU

 

Cesta je pro všechny ženy, pro které je v životě důležité:

 • cítit radost, hodně a často se smát
 • jít do hloubky v objevování vlastní sexuality
 • cítit se MILOVANÁ, PŘITAŽLIVÁ A ŠŤAVNATÁ
 • mít ZDRAVÉ a ŽIVÉ pánevní dno
 • užívat si své Ženství
 • užívat si milování a být opravdu USPOKOJENÁ
 • vědět CO CHCI A UMĚT SI O TO ŘÍCT
 • mít NÁDHERNÝ VZTAH
 • když přijdou těžkosti, využít je pro SVŮJ RŮST
 • zvládat s LEHKOSTÍ A V KLIDU překážky a výzvy
 • a hlavně ŽÍT NAPLNO!

Janicko ❤️🙏 dekuji, dekuji za vse. za to, ze jsi, za to, ze zeny navedes k sobe same. Je to neuveritelne. Jeste pred rokem v tuto dobu jsem te obdivovala z videi, ale neumela si predstavit, ze bych sama jela za tebou. Za prve ta dalka a za druhe, co bys se mnou asi tak jako mohla udelat, kdyz jsem proste takova.... H.vno!!!! I kdybys byla jeste dal, jezdila bych! A co bys se mnou mohla udelat? Pomoc mi znovu se najit, znovu se objevit, procitit, prozit.... je toho tolik! A cely kruh zen, sdileni mezi sebou. Jsem neskonale vdecna, ze jsem s vami mohla tento rok prozit 🙏 dekuji ❤️ a objimam 😘

Jitka

Proč se na tuto cestu vydat?

Protože nastal tvůj čas:

 • PŘESTAT SE NADMÍRU PŘIZPŮSOBOVAT
 • mít zdravé všechny vztahy (i v práci, i s rodiči:-)
 • mít práci jako ZÁBAVU
 • určit si, co chci a co už rozhodně nechci
 • totálně se v životě posunout
 • umět PUSTIT KONTROLU
 • UŽÍVAT SI SEX
 • říkat ne a umět myslet i sama na SEBE
 • BÝT ZÁŘIVÁ A INSPIRUJÍCÍ
 • poznat v čem je TVOJE SÍLA
 • být sama se sebou HLUBOCE SPOKOJENÁ

Přihlaš se VČAS a získej SLEVU z celkové ceny!

Janičko, moje cesta mezi Gráciemi po Tvém boku je pro mě životní zážitek. Nastoupila jsem cestu, kterou vím, že už neopustím. Během setkání jsem objevila sílu ženského kruhu, v naprosto bezpečném a krásném prostředí, laskavé atmosféře. Bez náznaku spěchu, tlaku a rivality, kterých máme kolem sebe spoustu. Naučila jsem se zastavit. Užít si přítomný okamžik, věřit sama v sebe. Ve svou sílu, lásku a krásu. To jsou věci, které se nedají přesně popsat. To se musí zažít. Na začátku roku přišla mezi Grácie jiná žena, než jakou jsem dnes. Dnes jsem si mnohem víc jistá sama sebou, svou intuicí i schopnostmi jak milovat sama sebe i lidi kolem mě. Každé setkání bylo jiné a každé bylo silné. Jsem šťastná za tu možnost a cítím hlubokou vděčnost za všechno, co jsem se naučila. Každé ženě, která cítí, že je v životě víc pro druhé než sama pro sebe, která má pocit že jede životem nějak se zataženou ruční brzdou, nevyužívá svůj plný potenciál, nebaví jí sex, porovnává se s jinými ženami, bojí se říkat svoje upřímné názory, je si nejistá sama sebou ve společnosti a přesto cítí, že by chtěla být šťastnější, spokojenější a cítit ten vnitřní klid o kterém jen čte v knížkách, tak každé této ženě s obrovskou horlivostí doporučuji vkročit mezi Grácie. Věřím, že i jiné ženy zde mohou objevit ten chybějících kus skládačky k jejich pravému, krásnému a autentickému JÁ. Děkuji za otevření dveří na tuto cestu.

K.

Žena, která vlastní svou Kundičku, vlastní svůj život!

Co ti dají Grácie:

 • ZAČNEŠ SE SPRÁVNĚ ROZHODOVAT
 • VYČISTÍŠ SE OD STRACHŮ A POCHYBNOSTÍ
 • NAUČÍŠ SE VYPNOUT HLAVU
 • SPOJÍŠ SE NAVŽDY SE SVÝM ŽENSTVÍM
 • POCHOPÍŠ JAK FUNGUJE TVOJE SEXUALITA
 • ZÍSKÁŠ SEBE-VĚDOMÍ
 • POSUNEŠ SE DO DALŠÍ ÚROVNĚ ŽIVOTA
 • NAUČÍŠ SE OVLÁDAT SVOJI POZORNOST
 • ZAŽIJEŠ SPOUSTU ZÁBAVY A DOJETÍ V ŽIVÉM KRUHU
 • ZÍSKÁŠ PŘÁTELSTVÍ A ABSOLUTNÍ PŘIJETÍ
 • STANEŠ SE SMYSLNOU VĚDOMOU GRÁCIÍ

Když nevlastníš svoji sílu, vlastní ji někdo jiný!

Techniky, které jsem si pro tebe připravila jsou jemné, příjemné a oživující. Přinášejí hluboká uvědomění a léčení. 

Milá Jani, chtěla bych ti napsat, co se teď se mnou děje, protože nedokážu čekat až do příštího setkání na Gráciích. Procházím přímo monstrózní transformací, připadám si jako jiný člověk a každý den je nový a plný nových poznatků a změn.. je to úžasný! Moje sexualita vzrostla asi o sto tisíc procent, jsem nadržená (smím-li to tak říct ) prakticky denně a muži kolem mě to cítí a lepí se na mě jak mouchy Už jsem se s tím rozchodem vyrovnala do té míry, že už jsem měla v posteli i jiné muže a musím ti říct, že jsem si to užila teda úplně maximálně! nikdy jsem nic podobného nezažila! Věřím si, znám svou cenu, vím, že jsem sexy a užívám si to a na těch mužích je jasně vidět, jak se jim to líbí Je to paráda! A došlo to tak daleko, že jsme spolu s L. začali spát! Tím, že se známe a věříme si, tak ten společný sex nabírá na obrátkách, experimentujeme, hrajeme si, dokonce jsme si pořídili nějaké hračky, které postupně zkoušíme. Jsme k sobě naprosto otevření i upřímní a obrovsky nám to prospívá, poznáváme sami sebe prostřednictvím toho druhého a je to jízda! To jsme spolu za celých šest nikdy nezažili. Tak bych ti chtěla moc poděkovat, protože vím, že tohle všechno je výsledek práce nejen mojí, ale i tvojí a že bez tebe bych do téhle fáze jen tak nedošla. Už jsem se bála po tom mapování, že je se mnou něco špatně, když to na mě moc nefungovalo.. ale ono si stačilo jen počkat. Připadám si teď jako docela jiný člověk. Je to obrovská jízda a já jsem nadšená Moje vnitřní bohyně teď září na všechny strany a tančí.. zrovna dneska jsme si s L. trochu zařádili a on mě velebil až do nebe.. pořád říkal, že jsem nejlepší a že to vlastně s žádnou ženou nebylo tak dobrý! To je přímo balzám na sebevědomí A i on se změnil... najednou se chová víc jako muž, začal být trochu dominantní, no prostě mužný … Tato mladá žena přišla do Grácií s nízkým sebevědomím, v partnerství, ve kterém už nefungovala intimita. Po šesti letech nevalného sexuálního života nakonec spolu přestali spát úplně. Sex jí nikdy nic neříkal, nedokázala si užívat nic hezkého, obešla by se bez něj. Nedokázala o sexu komunikovat, nedokázala dávat najevo své emoce, cítila v sobě divokost, kterou krotil její rozum a najalnované chování. Chovala se vždy „slušně“, aby vyhověla tomu, co si o ní pomyslí okolí. Tuto zpětnou vazbu mi poslala po absolvování tří sezení vaginálního mapování a roční cesty Grácie. Stala se Grácií:-)

Program na rok 2023:

Úvod 

Milovaná jsem Já

"Když žena dokáže uvolnit energii druhé čakry, prorazí v ní vášeň k životu - nadšení z dětí, zaujetí z práce, kterou se živí. Je pak schopna tu vášeň rozprostřít po celém svém životě." Naomi Wolf

 

Na našem prvním setkání uděláme seznamovací párty. Budeme se hýčkat, opečovávat, rozmazlovat a seznamovat. Budeme si užívat volného času, klidu a odpočinku. Projdeme společně meditací absolutního uvolnění, dopřejeme si sundat své masky a užívat si bezpodmínečné přijetí ostatních žen. Vypneme mozek a budeme se učit plynout a pouštět (to vůbec není lehké:-) DOVOLIT SI. BÝT.

Jaro 

Příběh ženství

Cítím skutečnou hrdost na to, že jsem ženou! Nerozhoduji se jen hlavou, ale skrze svoje ženství, srdce a rozum. Umím si hrát se svou mužskou i ženskou energií. Využívat toho v běžném dni, jak se mi to hodí.

 

Jaké to je, nesoudit, nebýt posuzována a dovolit si opravdu věřit druhé ženě. Skupině žen, která s tebou projde celým rokem. V čem tkví moudrost a síla ženy a co se děje, když se z nás najednou začne klubat ven? Pojď zažít opravdovou svobodu. Radost, smích, povídání, cítit, že někam patříš. Zažít úplně jiný druh setkání, než se ti běžně mezi ženami stává. Každá žena je schopna obrovské lásky a pomoci druhé ženě, když je v nesnázích. Pojď na vlastní kůži zažít tuto vzácnou pospolitost do uzavřené skupiny žen. Rozvíjet své ženství v bezpečném prostoru.

Léto 

Léčení ženské sexuality

Nemáme chuť na milování, neprožíváme orgasmus, neznáme ženskou ejakulaci. Málo komunikujeme o tom, co se nám líbí a co bychom si přály, často to ani samy nevíme. A navíc, se to pořád mění. Často dovolíme to, co se nám nelíbí, nebo nám to nic nepřináší, jen abychom vyhověly. Pojď se dozvědět více o ženské anatomii, co všechno ovlivňuje to, jak prožíváš nebo neprožíváš intimitu. Jaké jsou schopnosti ženy a jak to udělat, aby sex už nebolel, ale byl opravdu pohlazením po duši a potěšením pro tělo. Abys dokázala tuto životní sílu používat ve svůj prospěch a byla opravdu ŽIVÁ! UŽÍVAT SI MILOVÁNÍ TO TĚ UDĚLÁ NEJVÍC ŠŤASTNOU, BUDEŠ SE TOTIŽ ČÍM DÁL ČASTĚJI CÍTIT JAKO ZAMILOVANÁ!:-)

Podzim

SEBELÁSKA a naše role

Jsme maminkou, manželkou, přítelkyní, dcerou, kamarádkou, milenkou a v práci často ještě někým dalším. Jak se dá tohle všechno skloubit dohromady a všechno dělat dobře? Jak si z jedné role odpočinout a v druhé vynikat? Anebo jak už nebýt v žádné "roli" a být zkrátka stále jen sama sebou? Být tady a teď.  AUTENTICKÁ! Vyznat se ve svých pocitech, i v těch nepříjemných a umět s nimi pracovat, zvládat je, mít na to nástroje rychlé a efektivní. Jak být šťastná a hrdá sama na sebe?

Zima 

Nová žena OSLAVA!

Prošla jsem proměnou. Jsem nová žena. Loučím se se starým, přijímám nové. Procházím svou symbolickou smrtí, abych se znovu zrodila, silnější a moudřejší. Znám svoje dary, jsem inspirující a zajímavá. Jsem sebe-vědomá, svobodná, otevřená. Do svého života nyní vítám s radostí nové vztahy, nové výzvy, nové prožitky. Mám kruh žen, které mě podporují, které mě ctí, které mě provází. Jsem celistvá.

NIKDY NIC NENAHRADÍŠ ŽIVÝM SETKÁNÍM!

SLZY, SMÍCH A OBJETÍ SE NEDAJÍ ŽÍT VIRTUÁLNĚ!

GRÁCIE JSOU ŽIVÉ A V TOM JE JEJICH SÍLA!


Nedávno jsem si zrovna promítala svůj život zpátky v čase. Od mého mapování se radikálně změnil. Pak přišla cesta Grácií a pro mě opět objevování sama sebe svých pocitů a emocich. Díky Tobě jsem poznala co je ve mně za ženu. Jsem sebevědoma, vážím si sama sebe a dnes dokáží říct mám se ráda. Gracie mi pomohla cítit tělo a pocity, ktere se v něm odehrávají. Naučila mě být, ale i divoká a nestydět se za to.Naucila mě být vášniva a naučila mě být i "nasrana" když je to třeba a vím že je to v pořádku. Bylo krásně odlupovat ze sebe masky a přijimat se taková jaká jsem. Říct si v milování po čem toužím a necitit se u toho " trapne" a naučit se být v těle být v přítomném okamžiku a prožívat hluboké orgasmy hodiny a hodiny po milování je pro mě, jak pro Kolumba objev Ameriky 🙂 Jsem velmi vděčná i za krásné souznění a plynutí v tak úžasně krásnem bezpečném ženském kruhu. Otevřít se a sdílet veškeré své sny, strachy a bolesti, ale i prožitky štěstí, radosti a lásky mezi ženami, které zažívají to samé a dovolit si před pustit smích a slzy, ale je tak léčivé. Mě srdce je zaplaveno hlubokou úctou a láskou k ženstvi a přeji každé ženě, aby se vydala cestou Grácií. S vděčnosti a láskou

Petra

Kdy: 18.2., 22.4., 17.6., 9.9., 18.11. 2023 10-18h

Kde: Studio Kundalini yoga, Jindřišská 10, Praha 1 

Více zde: http://www.kundaliniyoga.cz/

Pokud by se některé setkání nemohlo z jakéhokoliv důvodu konat, přesuneme termín a jedeme dál

Přihlaš se VČAS a získej SLEVU z celkové ceny!

 → do 30.10. -3000Kč

→ do 30.11. -2000Kč

→ do 31.12. -1000Kč

VYPNOUT HLAVU PUSTIT KONTROLU

Celoroční cesta Grácie 12000Kč

Vyčistíš se od strachů, studů a pochybností. Získáš silnou víru v sebe. Uvědomíš si svou smyslnost a nadšení pro život, sex i práci s podporou bezpečného kruhu podobně naladěných žen. Změníš úhel pohledu.

Při včasném přihlášení ušetříš 3000Kč!


BALÍČEK LÉČENÍ A PROPOJENÍ DUŠE I TĚLA

♥ Celoroční cesta Grácie

Naplníš svůj život štěstím a spokojeností, získáš sebevědomí a hlubokou znalost toho, jak nakládat se svým ženstvím.

♥ Vaginální mapování

Při práci s tělem znovu zapojíme tvoji touhu, schopnost prožívat naplno slast a rozkoš, milovat se s přesahem a být hluboce uspokojenou ženou.

Běžná cena 19500Kč

TVOJE CENA 17000Kč!

+ SLEVA za včasné přihlášení

Při včasném přihlášení ušetříš 5500Kč!


KOMPLETNĚ MĚNÍM SVŮJ ŽIVOT CHCI VŠECHNO

KOMPLEXNÍ A HLOUBKOVÁ PRÁCE NA SOBĚ A SVOJÍ SEXUALITĚ JEDNOU PRO VŽDY

Celoroční cyklus Grácie

Naučíš se vypnout hlavu a pustit kontrolu. Získáš sebevědomí a projdeš změnou postojů ke svému tělu, vztahům i životu. 

 Vaginální mapování

Odstraníme žáby na prameni tvé touhy při individuální práci pomocí dotyku, léčení a ošetření.

 On-line terapie Objev svou erotickou bytost

Osvobodíš se od všeho, co ti brání naplno prožívat a začneš žít všechno, po čem toužíš. Komplexně prozkoumáš svoji sexualitu. Najdeš nadšení, zaujetí a vášeň. Pochopíš, jak funguješ a napořád už s tím budeš umět pracovat.

Běžná cena 27000Kč

TVOJE CENA ZA BALÍČEK 24000Kč!

+ SLEVA za včasné přihlášení

Při včasném přihlášení ušetříš 6000Kč!


Tvá registrace bude dokončena po připsání tvé zálohy.

Zálohu ve výši 50% ceny zašli do tří dnů po přihlášení na číslo účtu 2400573907/2010. 

Doplatek se hradí na prvním setkání Grácií v roce 2023.

Uvítala bys platbu na 3x? Napiš mi, vyřešíme to.

V případě zrušení tvé účasti na semináři se zrušení řídí obchodními a stornopodmínkami uvedenými tady.

Co sebou budeš potřebovat:

Vezmi si sebou věci, které máš ráda, aby ses jimi mohla obklopit. Látky, polštářky, vůně, dobrůtky, šátky, vlněné ponožky, cokoli ti dělá dobře.

Volné pohodlné oblečení, vhodné jsou sukně, lehké kalhoty, trička. Přezůvky, teplý svetr nebo mikinu, hygienické potřeby včetně ručníku, šátek na oči, deku, meditační polštářek (kdo má, pro větší pohodlí), masážní nebo kokosový olej, psací potřeby a pastelky. 

S radostí tě budu provázet na tvé cestě

 Jana Mašková Zimolová, CSB

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Pořádá přednášky a také workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu, jak žít radostný život, vyznat se samy v sobě a naplnit svůj život vášní a potěšením. Díky metodě "vaginální mapování", se kterou má výborné výsledky, pomohla již stovkám žen, v Čechách i ve světě, zásadním způsobem změnit jejich životy k lepšímu. Je známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně. Je majitelkou studia Terapie dotykem, manželkou a maminkou dvou krásných holčiček.