Žhavý erotický třídenní online kurz

Romantická erotika

Okoření tvůj vztah - Probudí tvoje tělo

Klikla jsi na odkaz!

Máš pravdu. Pochopila jsi, že můžeš chtít od sexu víc. Dopřej si to.

                                               Zasloužíš si to.

Máš v ruce balíček s velkou mašlí, vzrušivě voní a ty tušíš, že uvnitř je něco žhavého, lechtivého, potřebného a užitečného. 
Jsi dobrodružka, která si chce užívat všechno, co jí její tělo může nabídnout. 

SLAST, VZRUŠENÍ, POTĚŠENÍ. USPOKOJENÍ A NAPLNĚNÍ.
Chceš být nádherně pomilovaná, podle tvých nejtajnějších fantazií, viď, že chceš:-)

NEČEKEJ UŽ NA NIC A SKOČ!

 

NENÍ NIC TAK RAJCOVNÍHO,

JAKO POŘÁDNÁ KURÁŽ A ŠPETKA DRZOSTI 

 

Žádná poslušná holčička, ale

ŽIVÁ A ŠŤAVNATÁ.

 

Tluče Ti srdce?

 

Zrychlil se Ti dech?

 

TAK TO JE PŘESNĚ TO, CO POTŘEBUJEŠ.

 

Online kurz Romantická erotika mi pomohl rozšířit obzory a otevřel náhled na mé ospalé vnitřní schopnosti. Záření, neverbální pohyby a gesta s projevem ženskosti opravdu nabízí prostor, jak ovlivnit mnoho lidí. Jen tak, nebo cíleně. Můžu si s tím hrát, a to mě baví. Když pak do toho přidám flirt, najednou ledy tají a lidé kolem mě zrcadlí a zrcadlí. Najednou můžete být tou rebelkou a rošťandou a vlastně se vám vrátí energie, která usnula někde v dětství a kterou jsme v sobě už upozadnili. A víte co? Je to škoda. Být ženou je dar a kdo život jen žije a nepečuje o své bohatství, neví, o co přichází. Nebuďte nevěřící Tomášové a zkuste si to!
Radka S.
Ahoj Janičko, procházím.. mazec 😈..víš co je zvláštní?.že mě ten kurz vlastně hrozně štve. Respektive štvou mě ta cvičení. Vysvětlím ti to. Když mluvíš,.souzním s tebou,. rozumím,. ladím se... Pak přijde ta praxe a mě dochází co všechno mi nejde,.co mě brzdí a to mě štve. Je to zase veeeellý krok mimo komfortní zónu (ale to už vím, že v bezpečí komfortní zóny se nic zajímavého neděje 😈😈). No takže zatím je to síla..nejde mi projít celý kurz za tři dny, potřebuju rozestupy a zase to schroupat. Paráda! Jsi úžasná ❤️ a děkuju za nás všechny že to děláš.
Katka Grácie

VÍM, ŽE TO CHCEŠ.

Pro sebe a svůj vztah.

Pojď do toho a VEZMI SI TO!

Do pekla za to nepůjdeš:-)