Sezení vaginálního mapování

Vaginální mapování se skládá v základu ze tří sezení. 

Prvním sezením je nastartován proces proměny, který se s každým dalším sezením prohlubuje. První sezení trvá cca 1,5h.

U každé ženy, bez výjimky, se účinky mapování dostavují až do 24hod. po prvním mapování a následně intenzivní po každém dalším sezení. Ale už při objednání se na sezení, po celou dobu, než k sezení dojde a také noc před sezením a po cestě na něj, může docházet k různým změnám v těle i emočním systému. Mohou to být pocity těšení se, obav, rozechvění, zvědavosti, může se objevit pláč nebo změnit průběh menstruačního cyklu apod. Je to způsobenou psychikou a je to dobré znamení. Ve chvíli, kdy víme, že budeme mluvit o niterných důvěrných věcech, náš systém na to začne reagovat tímto způsobem. Je, ale zřejmé, že začíná proces vaší přeměny a všechny tyto projevy jsou jeho přirozenou vítanou součástí. 

Mohu vás ale ubezpečit, že po pár minutách sezení, vás tyto pocity přejdou a budete se cítit dobře. Je to jedna z hlavních mých zásad, aby se ženy cítily především v pohodě, klidné a v bezpečí. 

Je to proto, že první sezení je pro ženu velmi zásadní změnou v dosavadním řešení svých potíží. Musí překonat ostych, překročit hranice intimity, dovolit si přijímat a cítit emoce, které jsou dlouhou dobu schované.

Jako při psychoterapii nebývá účinné absolvovat jen jedno sezení, tak i vaginální mapování má stejné podmínky. Každá žena má také své tempo a svůj vlastní způsob prožívání.

Jak to vypadá v praxi? 

Při prvním sezení si povídáme (cca 1,5h). Zjišťujeme, nakolik se žena dokáže spojit se svými pocity a vyjádřit je, pojmenovat, či si je vůbec uvědomit. Nakolik vnímá své tělo. Jaký postoj má všeobecně k sexualitě a intimitě, průběh jejího života. Co od vaginálního mapování očekává, co je jejím záměrem. Navazujeme důvěru a díváme se, jakým směrem společně dál půjdeme. Tak jako je každá žena naprostý originál, tak je i průběh terapie individuální a šitý na míru.

Další dvě sezení pracujeme s tělem. Každé sezení trvá cca 2,5h. 

Při technice vaginálního mapování je důležitá práce s dechem. Pomocí dechu uvolníme napětí, rozproudíme krev, oživíme tělo. Můžeme přidat dotyk v podobě masáže a pohyb. Dostáváme se z hlavy do těla, z myšlení do cítění a prožívání. Vše s hlubokým respektem k nervovému systému, k pocitům a k tělu. Jakákoli práce s tělem probíhá vždy s důrazem na ÚCTU ze strany mé i ze strany klientky ke svému tělu a ke svému pohlaví. ÚCTA JE ZÁROVEŇ NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ASPEKTEM ŽENY PŘI PRÁCI S JEJÍM TĚLEM.

Tkáň vaginy se mapuje jemným a citlivým dotykem. Vědomá pozornost ženy, zaměřená do konkrétního bodu tkáně, dech a dotyk, to jsou základní nástroje používané při zvyšování citlivosti tkáně vaginy. Sezení si žena řídí sama. Vyjádřením svých pocitů sama ovlivňuje průběh mapování. Vždy dostává na výběr ze dvou možností, jak by chtěla dál pokračovat. Rozhoduje se dle pocitů, ne hlavou. To vše stále s velkým ohledem na pocit bezpečí a klidu a také s velkým respektem k pocitům a k tělu.

Mýty o vaginálním mapování

Vaginální mapování se často představuje jako nepříjemný proces plný katarzí, pláče, bolesti a smutku. Mnoho žen se proto na mapování neodváží přijít, i když vnitřně cítí, že je to právě jejich cesta. Ráda bych vás ujistila, že z mé zkušenosti tomu tak není. Já sama jsem svá první tři sezení prožila krásně a moc ráda na ně vzpomínám. Měla jsem spoustu uvědomění, zaplavila mě velká vděčnost a láska k sobě. Zároveň jsem dostala péči, jakou mi v intimní oblasti ještě nikdy nikdo nedal a to bylo pro mě opravdu moc dojemné a silné!

Vaginální mapování si nepředstavujte, jako prohlídku u gynekologa!

Sama jsem měla dlouhá léta s návštěvou gynekologa problémy. Takže mým cílem je úplně opačný postup. Vždy se snažím, aby se žena cítila velmi dobře, měla dost času, uvolnila se a dostala odpovědi na všechny otázky, které  potřebuje, pro klid duše, zodpovědět. Další důležitá věc je, že je žena při vaginálním mapování v mém studiu po celou dobu zakrytá. Co je pro mě nejdůležitější, je vrátit ženám pocit vlastní důstojnosti, zachovat jejich křehkost a právo rozhodování. Tedy žádné rozevřené nohy a pohlaví vystavené světu bez možnosti ovlivňovat průběh. Je to přesně opačný proces. Bezpečí, klidný dech, všechny negativní pocity nejprve rozpouštíme a až když je žena připravena, začínáme s dotekem. Dotyk je nejdříve na srdci, a to vždy přes přikrývku.  

Mé klientky sdílejí, že velké změny pociťují uvnitř sebe už jen z tohoto bezpečného a velmi jemného pečujícího přístupu.

Vaše investice do sebe je následující:

Tři sezení vaginálního mapování (průměrně 2,5 hodiny). Frekvence sezení závisí na individuální dohodě. Můžeme spolu pracovat tři dny po sobě (velmi se mi osvědčilo), nebo s intervalem, který si domluvíme.

Bezplatné konzultace po telefonu, či emailu po celou dobu spolupráce.

Návody, postupy a techniky, které si po sezení odnášíte do svého dalšího života.

Celková cena za balíček vaginálního mapování ve všedních dnech činí 7300 Kč.

Cena za balíček vaginálního mapování o víkendu 8300Kč.

(Pokud je pro vás cena náročná a je to hodně peněz najednou, můžeme částku rozdělit do dvou splátek. Peníze jsou zdrojem spokojenosti, ne překážkou ke šťastnému životu.)

Jak prožívaly sezení VM mé klientky?

Milá Jano, i když se ještě určitě uvidíme, ráda bych Vám poděkovala. Zatím mi hlava úplně nepobírá, jak se za tak krátkou dobu může udít taková proměna 🙂 Život se nám s manželem obrátil na ruby. Problémy v milování nás provázely celých pět let manželství, pro mě to byly chvíle neskutečného utrpení a odporu. Zkoušeli jsme hledat řešení všude možně (však víte), ale stejně jsme se plácali v problémech pořád dokola. Odvahu vyrazit na mapování jsem sbírala hodně dlouhou dobu, já, takový konzervativec. Mapování pro mě byla veliká výzva. Ale zoufalství bylo tak velké, že jsem byla ochotná jít už do čehokoli 😉 Mapování jsem si užila od první do poslední chvíle, hlavně díky Vašemu citlivému a respektu plnému přístupu. Začala jsem intenzivně vnímat své ženské tělo, jeho krásu a začal se pro mě otevírat úplně nový, pro mě do té doby nepoznaný svět. Velkým překvapením pro mě je práce s dechem - je jednoduchá a přesto tak efektivní. Neskutečné, jak málo stačí A DĚJÍ SE DIVY 🙂 Pomalé (vědomé) milování s pomocí dechu je zázračným lékem na všechno trápení, kterým jsme si s manželem prošli. Je nádherné, jemné, vzrušující... Prostě neskutečná rozkoš. Slzy bolesti a zoufalství u mě vystřídaly slzy štěstí!!! Dalším přínosem je naprostá otevřenost, se kterou se nyní s manželem dokážeme bavit na téma sex - mimochodem manželovi se to hrozně líbí :). Mě samotnou někdy až zaráží, s jakým klidem a trpělivostí se o všem dokážu bavit. To dřív neexistovalo. Přála bych všem ženám, které mají v této oblasti nějaké bloky nebo trápení, aby v sobě našly odvahu jít na vaginální mapování a poznat, jak krásné a dokonale fungující tělo máme. Nevycházím z údivu. Děláte úžasnou práci s úžasnými výsledky. Děkujeme.

Petra J.

Dobrý den, tak konečně mohu napsat zpětnou vazbu:-). Poprvé jsem zkusila sex bez bolesti, bylo to skvělé. Moc děkuji. Dokonce jsem poprvé cítila, co to je ten přenos energií a jak hrozně silné je to, když muž může být uvnitř. Dokonce mi přijde, že mám pocit, že bych chtěla, aby byl muž ve vagině hrozně dlouho jen tak. Taky mě fascinuje, jak teď nemám problém se o sexualitě s nikým bavit. Dokonce i úplně s cizími lidmi. A je mi to jedno. A naopak jsem překvapená, kolik věcí z kamarádů pak vypadne. Jako například, že vlastně žádná z kamarádek nikdy neměla vaginální orgasmus nebo že orgasmus mají tak jednou z 10 pokusů a podobný věci. Do té doby jsem si myslela, že jsem jediná....

Katka H.

Poprvé v životě vidím, že jsem krásná a komplimenty ke mně létají ze všech stran. Už mě tolik netrápí honba za "dokonalým vzhledem" mnohem víc chci být spokojená, neboť vidím, že to je to, co na mě ostatní milují a také to, kdy se miluji já sama. Cítím se ženštěji. Začínám nosit dlouhé sukně a větší výstřihy. Mockrát Vám děkuji, za to, že jste mi pomohla překonat jedno z nejutrápenějších období v mém životě a pochopit, že věci jsou často úplně jinak, než vypadají. Děkuji, že jsem s Vaší pomocí našla samu sebe a následně se naučila si jí vážit. Děkuji Vám z hloubi svojí dělohy! :-)) S láskou,

Radka

Milá Jani, i já bych chtela moc jeste jednou podekovat, citila jsrm se u vas prirozene a v bezpeci...a vlastne me mrzi, ze jsem nemela odvahu prijit drive. Skoda kazdeho dne...:). Ale je to, jak je a ja jsem vdecna, ze se mi otevrely nove pocity, obzory, citlivost...nove vnimani sebe sama, citim najednou drive nevnimanou uctu k sobe. Za to, i vsechno ostatni, vam moc dekuji. A skvele take je, ze mohu svoji zkusenost predat sve 18ti lete dceri..., nemusi ztracet drahocenny cas... Jsem moc rada, ze ji k vam mohu vzit:).

Nel

Dobrý den, Jani, chtěla bych Vám poděkovat za moc zajímavý zážitek během mapování a za spoustu zajímavých a užitečných tipů. Pocítit to proudění energie bylo super a určitě mě to motivovalo k další práci s dechem i když bez Vašeho vedení je trochu těžší vytrvat a dostat se až "tam"... Od našeho 2. a 3. sezení uplynulo teprve pár dní, ale můžu říct, že zůstávám ve spojení se svou yoni, věnuju jí pozornost a opravdu ji začínám víc cítit. Hned jsem si pořídila tu knížku o ženské ejakulaci a opravdu mi to tak funguje. Technika je jasná, ale hlavní asi bylo, že jsem si dovolila to pustit, ať je to co je to. A přítel byl nadšený. Ten olejíček byl taky bezva tip. Úžasně voní a aplikace je moc příjemná, myslím, že to může být navykové 🙂 Líbí se mi, jak svou yoni po aplikaci nějakou dobu pořád cítít a zůstáváme ve spojení. Mějte se moc hezky, dám Vám vědět, jak u sebe uvidím další pokroky 🙂

Týna