Rozkvétání Jóni14203_10202750205144762_1467811645052710234_n

Víkendový seminář pro ženy

ZÁŘÍCÍ SMYSLNÁ SEBEVĚDOMÁ ŽENA

 

Jana Mašková Zimolová, CSB  

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

Kdy: 24. - 25. 01.2015,

          So 10:00 – 18:00 Ne 10:00 - 14:00

          Každý den, hodinová přestávka na oběd.

Délka: 2 dny

Kde: DoRA Centrum Plzeň, Brněnská 14 (50m pod vchodem do ZOO), Plzeň – Vinice 

Více zde: http://www.doraplzen.cz/

 

 Cena: 1.990 Kč / POZOR Vezměte sebou kamarádku a zaplaťte každá jen 1490 Kč!

OBJEVTE SVOU VÁŠEŇ, ŽIVOTNÍ SÍLU A RADOST ZE SEXU!
ŽÁDNÁ SÍLA NA ZEMI NEMÁ TAKOVOU MOC JAKO ŽENSKÁ ROZKOŠ!

Program: Nebudeme pracovat s nahotou, ani s intimitou.

Naučíte se jak pracovat s dechem, profitovat z něj, využívat jej nejen v běžném životě, ale také v intimních chvílích. Jak si DOVOLIT otevřít se větší vášni, plnějšímu prožívání své vlastní sexuality a smyslnosti, jak být zářivou sebe-vědomou ženou, jak se naučit naslouchat svému tělu, jak se propojit se svou Jóni, jak se otevřít sama sobě, světu, muži.

Budeme meditovat, tančit, tvořit, „holčičit“, budeme hledat to divoké i něžné v nás.

KAŽDÁ SVÝM TEMPEM, PODLE SVÉHO ZALOŽENÍ. NIC NEMUSÍTE – VŠECHNO MŮŽETE.

Je důležité říct, že každá žena je jiná. Jednu baví divoce tančit a nemá s tím problém. Jiná se na to necítí a je to také v pořádku. Je důležité dovolit si respektovat své hranice a sama se rozhodnout, jestli je chci uvolnit a podívat se „za“, nebo jsem raději ve své komfortní zóně, kde je mi dobře. I tak, ale seminář posouvá vědomí své vlastní hodnoty výš. Milovat samu sebe je to, co bych vám chtěla předat.

Otevřená a hluboká síla ženské skupiny je bezpečný prostor, kde jsme každá stejná. A právě takový prostor nám dává možnost uvolnit své sny, radosti i smutky, emoce, touhy, svá přání. Prostor, který nám nabízí osvobodit se ze sevření pomyslných pout, cítit lásku, sounáležitost, pochopení a přijetí.

Stravování: Vlastní

Co sebou: Budete potřebovat volné pohodlné oblečení, vhodné jsou sukně, sárongy, lehké kalhoty, trička (vezměte si i na převlečení, budeme tančit). Přezůvky, teplý svetr nebo mikinu, šátek na oči, deku, karimatku (nebo podložku pod sebe), meditační polštářek (kdo má, pro větší pohodlí), psací potřeby, pití a lehká svačinka.

Cena semináře: 1.990 Kč / Vezměte sebou kamarádku a zaplaťte každá jen 1490 Kč!

Po registraci je nutné uhradit zálohu ve výši 500Kč. Tato záloha slouží jako rezervační poplatek a je nevratná. Pro bližší informace o registraci a úhradě zálohy vyplňte kontaktní formulář ZDE nebo volejte na tel.č. 603404168.