Jana Mašková Zimolová,CSB

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

„Chci přispět ke snížení zbytečných nevěr, rozchodů a rozvodů" JoMagazín

 Na základě kalifornského profesionálního sebezkušenostního výcviku sexuologické práce s tělem pod Evropskou akademií somatického vzdělání (EASE), rozšiřuji a doplňuji služby, které nabízejí sexuologové, psychologové a lékaři.

Jako certifikovaný sexological bodyworker (CSB) nabízím poradenství v oblasti intimity a sexuality. 

Pracuji s klienty nejen na základě teoretických znalostí, ale díky rezidenčnímu sebezkušenostnímu výcviku, který je součástí studia, také čerpám ze svým vlastních prožitků. Pracuji formou konzultací a poradenství buď při osobních setkáních nebo on-line. Ve své praxi používám přímou práci s tělem a s technikami SB.

Pořádám přednášky, semináře a workshopy, publikuji a spolupracuji na několika velkých projektech (např. Alchymie ženy).

Po akreditovaném studiu grafologie a psychologie osobnosti a dále ve studiu psychoterapie na Pražské psychoterapeutické fakultě, jsem akreditovanou lektorkou tantra-jógy pro ženy a absolventkou Školy celostní smyslné masáže a koučinkové školy Smartcoaching.

"Práci s dotykem cítím jako své poslání.
Je pro mě odjakživa velice důležité ctít dotyk, používat jej v běžném životě co nejvíce a pomocí dotyku komunikovat s ostatními. Věřím, že láskyplný citlivý dotyk, má léčivou moc.
Dlouholetým studiem v oblasti sebepoznání, psychologie a psychoterapie, tantry a meditace jsem získala úplně nový přístup k životu, ke svému okolí a ke člověku jako takovému.
Žiji bez předsudků a snažím se přijímat každého člověka takového, jaký je. Bezpodmínečně.
Stále se vzdělávám a přináším tak do svého života více otevřenosti, lidskosti a vědomého žití v přítomném okamžiku. 
Mým přáním je poskytnout vám zcela nové informace a prožitky, poodhalit nové obzory v oblasti intimity a pomoci vám najít naprosté naplnění v prožívání sexuálního života."

„Chci přispět ke snížení zbytečných nevěr, rozchodů a rozvodů..."

 Rozhovory, ve kterých se přiznávám...  

Osvoboďte se od předsudků kolem sexu Ženy ženám