Zpětné vazby od klientek, které prošly technikou vaginální mapování

Milá Jano, ještě jednou obrovské díky za práci kterou jsme společně udělali. Za dva dny jsme stihli mnohem víc než za léta psycho a fyzioterapie. A to vše s radostí, úctou, respektem a v příjemném prostředí. 10 let po těžkém porodu i jiných příkoří, které semnou má Joni musela prožít, jsem stále cítila bolest, ztrátu sebevědomí, sebeúcty a kontroly a moci nad svým tělem i sebou samou. Pomohla jste mi znovu se propojit se svou Joni zmapovat co se vlastně stalo, pochopit, co je příjemné a kde je uzavřena bolest i jak ji rozpustit. Pomohla jste mi pocítit, jak obrovské množství energie mé tělo dokáže vytvořit a cítím se proto o tolik silnější a jistější, těžko se to popisuje. Odnesla jsem si od vás něco, co jsem sice vždy měla, ale prakticky jsem to ignorovala, svou Joni. Cítím k ní obrovský vděk a lásku i obdiv k tomu jak obrovskou tvořivou sílu má a konečně se učím o ní pečovat tak, jak si zaslouží(m). Děkuji za všechny praktické rady a doporučení. Cítím teď větší úctu sama k sobě a ke všem ženám. Cítím se krásnější, radostnější, odvážnější, autentická. Děkuji, že měníte svět. S úctou a lásku,
Jana
Víkend s návštěvou u Vás s pobytem v Hřebíkárně se zurčícím potůčkem, kterou jste mi doporučila, byla prostě oáza klidu a moc ráda se do tohohle pocitu i teď stále vracím. A je to ohromně ozdravné a posilující. Uvědomuji si, jak je posilování mé vnitřní ženské síly a pohody tolik důležité. Mnohem víc než jet pořád vpřed se zapnutým motorem jak nás často dnes ta mužsky nastavená společnost nutí. Všechno tohle mi setkání s Vámi pomohlo si uvědomit, Vaše laskavé bezpodmínečné přijetí a přístup. Mapování mi pomohlo uvědomit si jak je moje tělo neskutečně moudré a jak moc si pamatuje. A taky jak mi ten strach a stud jakoby leží na hrudi a brání mi se pořádně nadechnout a roztáhnout křídla, abych mohla žít život, po kterém toužím a zažívat to, co chci.
Lucka
ZMĚNÍ VÁM ŽIVOT!, říkám o mapování a vím, že to zní jako fráze a reklamní slogan. Jak to ale jinak říkat, když to tak prostě je.
 
Krásný den, Jani,
 
na přelomu roku jsem u Vás byla na mapování. Znovu Vám chci poděkovat. Byl to poslední střípek v sérii rozvojových procesů a díky tomu, jak se vše poskládalo, tak jsem opustila svůj starý život a začínám nový. 😊
 
Slíbila jsem Vám recenzi, ale stále to odkládala... Teď už mám jinou 😊 napíšu to tak, jak to přijde a případně si to upravte.
 
"Mapování si mě přímo přitáhlo, ale přesto jsem váhala, jestli na něj skutečně jít. Přece jen je to hodně intimní. Ale právě proto jsem se pro to rozhodla, protože jsem svou intimitu chtěla více poznat, prozkoumat a posunout. A to se podařilo nad očekávání. Už po prvním setkání se ve mě probudila obrovská sexuální energie a vášeň. Po druhém setkání se něco zásadního uvolnilo a já si poprvé dovolila být křehkou ženou, což výrazně ovlivnilo delší dobu nefunkční manželství. Po třetím setkání jsem odcházela nesmírně nadšená. Prožili jsme pak s manželem jeden z nejkrásnějších měsíců plných doteků, mazlení a úplně nových sexuálních zážitků. Během toho jsem i otěhotněla."
 
Pokračuje to i dál, ale nevím, zda dávat do recenze: pak jsem ve 2. měsíci o miminko přišla. Následoval rozchod s partnerem. záhy jsem potkala nového partnera, se kterým zažívám neuvěřitelné intimní okamžiky, které bych si ani ve snu nedokázala představit. Vděčím za to své roční práci a soustředění na svou ženskost, sexualitu a vaginálnímu mapování.
 


Jsem tu. Jsem ŽENA, která v láskyplné péči Janičky Maškové Zimolové s důvěrou a sebevědomím odkryla oponu, ze které do té doby cítila strach, opovržení, stud a hlavně jedno obrovské TABU.

Odjíždím z Chomutova ruky v ruce s odhalenou a probuzenou přítelkyní, která tepe euforií z jejího vyslyšení.

Děkuji Janičce, že se nám podařilo rozpustit mnoho traumat, bloků a emocí, které už mi neslouží. Rovnám záda a se silným pocitem sounáležitosti všech žen v historii lidstva začínám kráčet po této nové, vonící cestě. Po cestě Ženy, která až nyní cítí, že je ženou kompletní, hrdou a milující.

Přeji každé ženě světa toto procitnutí. Tuto SÍLU. Tuto LÁSKU. A děkuji všem ženám historie, které bojovaly za to, abychom my dnes mohly svobodně růst a zkvétat a zároveň cítím povinnost pokračovat v jejich odkazu pro naše dcery, vnučky, všechny budoucí ženy světa.

Hluboce se klaním, Janičko a z hloubi duše, srdce i svého klína DĚKUJI.


Milá Jano,

 
slíbila jsem, že dám o sobě vědět. 
Po Vaší terapii jsem byla krásně nabitá, naladěná na intimitu sama se sebou i k partnerovi. Tak jako teď jsem se do té doby sama sebe nedokázala dotýkat, nádherné, něžné. Více si teď během dne sebe uvědomuji, někdy to jde samo, někdy si to musím připomenout, dotknu, pohladím se, usměji se na sebe, žasnu jak reagují má prsa na mé častější doteky, jak mě to rozpaluje, mnohem víc si teď sama sebe užívám.
Zkouším kuličky, ze začátku to moc pohodlné nebylo, měla jsem pocity, že ze mě vypadnou, dva dny se mi to i stalo, tak jsem to chvíli nechala, teď už je to dobré. Až si na ně plně zvyknu udělám si radost s vajíčkem a také robertkem. Jsme domluveni s partnerem, že ho zajdeme koupit spolu:-)
Ptal se jak terapie probíhala, tak jsme se o tom bavili, jak to vnímám, v čem mě to obohatilo. Je to pro něj sice asi obtížné, ale tím, že viděl mou vstřícnost a proměnu, pomaličku občas na tato témata seberozvoje můžeme prohodit nějaké slovo, posunuje se. Nakoupila jsem si nějaké knížky, začínám Intimním splynutím. I s partnerem jsme si užili víckrát krásné milování, pro mne je to tedy zatím více "pracné", soustředění na dech, nenechat se úplně pohltit hlavou, ale vyzkoušela jsem si, že se to vyplatí a ta práce za to stojí. I on je zdá se nadšený. Stávalo se nám v minulosti, že jsme měli téměř pokaždé problém během milování s rychlým ústupem erekce. Teď se to také občas stane, jak mohu já jako žena tuto situaci proměnit, zvládnout, podpořit? Dříve jsem to mívala, že už dopředu jsem se netěšila, že k tomuto dojde a přes pracné vzrušení, dojde k útlumu. Teď toto v hlavě nemám, nebo jestli tak jen mžiknutí a hned dýchám.
 
Jani jsem šťastná, že se sama pomalu se sebou sbližuji, probouzím se, zatím je to pro mě důležitější než nesoulad s partnerem, i když možná tento mail ke konci vypadá jako zoufalost, není, tento stav je mnohem lepší než to bylo!!! A za to Děkuji
Krásnou noc.
Jitka

 


Milá paní Jano,

Byla jsem u Vás na vaginálním mapování 3 dny – od pátku do neděle a slíbila jsem Vám, že Vám pošlu zpětnou vazbu.

Ten večer jsme se s partnerem milovali a on mi řekl, že musel několikrát během našeho milování otevřít oči a zkontrolovat, jestli jsem to opravdu já – to mě hodně rozesmálo a měla jsem radost…. Samozřejmě ted už hodně práce, stres atd., ale změnilo se moje smýšlení o intimitě a moc mě naše sezení pomohla, inspirovala, uklidnila…

Takže Vám moc děkuji a zdravím

Markét 

Setkání s Janou a vaginálním mapováním byl pro mě nevšední, niterný a hluboký zážitek. Jana dokáže vytvořit bezpečné a důvěrné prostředí, ve kterém jsem se cítila tak dobře, že jsem svoji řídící hlavu dokázala vypnout a dala průchod všemu, co ve mně je. Byl to hluboký zážitek - setkání se sebou, který mi pomohl dostat se k sobě, dotknout se sebe sama a posunout svoji sexualitu, postoj k penisu a  své jóni zase o kousek blíž k srdíčku. Cítím se křehčí, vědoměji přistupuji k tomu, co mé tělo chce a nechce a učím se ho více respektovat. Je to krásná, bezpečná cesta plná emocí a niterných prožitků, ve kterých je Jana strážným andělem, který vás s otevřenou náručí bude hýčkat a kolíbat.

Jano, ještě jednou děkuji. Jsem někde na cestě a vy jste k té sexuální cestě k sobě pro mě otevřela tu pootevřenou branku dokořán a já díky vám vstoupila do světa, který je zatím dost neprobádaný, ale už v něm vědomě sem a žiju ho.. změnila jsem postoj k tomu, kdy a jak se milovat – respektuji čas, který tělo potřebuje.. učím se prodýchávat a postupně se uvolňovat.. netlačím na sebe. Dokážu o tom co chci víc mluvit a celkově jsem uvolněnější. A to je krásné J Děkuji za ten zážitek…   Jen ten postoj k penisu mi ještě tak nejde… tam to pořád ještě je takové… no.. bloklé…   

A moooc držím palce, na Ženy ženám.. přednáška bude určitě super J Vy totiž jste super žena! J

S úctou, Zuzka H. z Kladna

...

Drahá Jano,

mnohokrát děkuji. Terapie vaginálního mapování mi zachránila život. Myslím, že každá žena by touto ohromující transformací svého ženství měla projít. Poté by nebylo nutné chodit na vyšetření mamografem. Protože kde není poškozená ženskost, není ani nemoc. Posílám moje postřehy.

ZÁVISLOSTI

Pokud chcete vyzrát na své závislosti, změnte svou vnitřní ženu. Protože to ona je zdrojem všech vašich tužeb. Pokud docílíte, aby Vaše vnitřní žena přestala být destruktivní začne být kreativní. A to co spolu vytvoříte bude ráj na zemi. A nezáleží jestli jste muž nebo žena.

Protože pokud si budete něco zakazovat z pozice Jangu – mužské síly povede to vždy k destrukci. Nebude to přirozená cesta vývoje či změny, ale NÁSILÍ. Všechno vynucování vede ke katastrofě. Nedošlo ke změně dobrovolně. Poslušnost byla vynucena násilně. Nejdříve to ženské křehké, hluboké a přirozené musí pocítit touhu ke změně. Poté může mužská energie posloužit jako transformátor. Teď chápu, proč se mě muži tolik báli – potažmo stará mužská energie. Já jsem jim totiž zrcadlila jejich Duši. Jejich vnitřní ženu – tu ohromnou sílu STVOŘITELE všeho. Moje sexuální energie v pubertě byla ve veliké síle. Probouzela ve všech hrůzu a tak mne museli pošpinit a pošlapat. Má vnitřní Bohyně prošla tak obrovským ponížením a bolestí, že to ta malá holka – Jaruška celou tu ohromující sílu ŽENSTVÍ odmítla a vypudila pryč ze svého Těla. Tímto jsem si velice a mohutně snížila vibrace svého těla. Právě v tomto období se u mne začali projevovat Ty ohromné bolesti hlavy, neidentifikovatelné příznaky skřípání v hlavě a zpomalování různých zvuků. Já jsem tenkrát v sobě zabila Boha. A tak jsem ho celý život hledala. Je to paradox. Proto tolik bolesti, strachu a hlavně PRÁZDNOTY. Proto ty drogy. Přemíra jídla a sexu. Já jen hledala tu podstatnou část sebe sama. Já jsem byla od dospívání až do vaginálního mapování (44 let) jedna velká prázdná DÍRA. Díra která hledá cokoliv čím by se zaplnila. Čím by zaplácla tu nekonečnou prázdnotu, která trčela v bahně vlastní ošklivosti. Proto to co se odehrávalo při mém druhém vaginálním mapování bylo tak posvátné. Cítila jsem ohromující vděčnost a hlubokou pokoru. Po vlastním ošetření jsem jen tiše seděla a cítila jak celé mé Tělo pulzovalo LÁSKOU. Bylo to jako znovuzrození do vlastní ženskosti, jako bych si znovu oblékla vlastní Bytí. Má vnitřní Bohyně povstala z popela ponížení a útlaku. A já jsem věděla, že to bylo navrácení mého Já do těla. Celou tu dobu velmi podstatná část mé Duše se vznášela mimo Tělo. Do těla jsem se navracela pouze zřídka a to jen při vzácných okamžicích orgasmu.

Po této zkušenosti už starou mužskou energii nemohu nenávidět, pouze jí pokorně poděkovat za zkušenost.

Nová mužská energie je krásná. Je to ŽIVOT SÁM.

... 

 

Dobrý den,

myslím, že už to bude přibližně měsíc, co jsem u Vás byla naposledy. Poslední dny cítím potřebu Vám napsat a tak tedy píši.. 🙂
 
Došlo k mnoha zajímavým změnám, které bych s Vámi ráda sdílela. 
Nejprve jsem se úplně přestala uspokojovat. Asi více jak dva týdny jsem svou Yoni pouze objímala (položila jsem na ni ruce) a hladila, ale bez žádné touhy po orgasmu. Často jsem se jí dotýkala pouze přes oblečení. Uvědomila jsem si to asi až po týdnu. Dala jsem jí jaksi intuitivně prostor a čas na regeneraci a vstřebání nových poznatků a během toho času se jí snažila omluvit za všechny ty předešlé orgasmy, které byly vynucené a daly by se nejlépe přirovnat k vlastnímu znásilňování. Za všechny ty chvíle, kdy jsem sebe-uspokojováním pouze odháněla nudu a nijak se nestarala o to, jestli se jí to líbí a jestli je připravená a má vůbec na něco takového náladu. 
 
Třetí týden jsem se jí už dotýkala nahé a nakonec jí začala "mazlit". Uspokojovala jsem se úplně jinak než dřív, byla jsem jemnější, pomalejší, vědomá. Můj orgasmus byl neuvěřitelný. Nedá se to slovy úplně popsat, ale připadalo mi to, jako kdyby z mého klitorisu zářilo slunce v jakýchsi kruhových impulsech. Bylo to takové nekonečné "šimrání v kruzích". Nikdy jsem nic podobného nezažila. Bylo to tak nějak milé, asi jako když vás někdo obejme.
 
Tento týden už jsem vstoupila i dovnitř. Překvapilo mě, jak je otevřená. Ani jsem se nemusela nijak vzrušovat, prostě nic. Byla zkrátka úplně otevřená.. Položila jsem prst jen kousek od vstupu, nechtěla jsem jít příliš daleko. Jen jsem tento bod (na 12) jemně masírovala a náhle se dostavil obrovsky silný orgasmus. Bylo to krásné. Včera jsem našla více jak 5 míst, které jsou obrovsky citlivé a každý orgasmus je úplně jiný. Nejvíce mě baví na 6, blízko čípku. Užívám si ten pocit, že jen položím prst dovnitř a cítím šimrání. Vůbec nemusím vyvíjet tlak a vím, že tam je. 
 
Další věc je pláč. V období baby/vědmy jsem plakala každý den. Někdy kvůli bolestem z minula i ze současnosti a jindy jen proto, že mě něco dojalo. Slz jsem si nesmírně vážila, protože to bylo po sedmi letech poprvé, co jsem si dovolila plakat a každý pláč jsem si ohromně užila. Bylo to pro mě jako spláchnutí. 
Začala jsem dávat najevo, když se mi něčí chování nelíbí a není mi příjemné. Už nesklápím hlavu a nesnažím se být hodná a poslušná holčička, prostě řeknu, co mě štve a nebo mlčím a odejdu, mám-li pocit, že jsou slova zbytečná.
 
Mám spoustu nápadníků. Kamkoliv vejdu, tak se na mě chlapi otáčejí a snaží si se mnou povídat. Mám teď i více mužských kamarádů. Pomáhá mi to je lépe poznat a pochopit jak uvažují. Přestala jsem o mužích uvažovat jen v otázkách sexuality, ale dokonce je začínám shledávat jako skvělé společníky pro výměnu myšlenek a společné trávení času. 
 
Poprvé v životě vidím, že jsem krásná a komplimenty ke mně létají ze všech stran. Už mě tolik netrápí honba za "dokonalým vzhledem" mnohem víc chci být spokojená, neboť vidím, že to je to, co na mě ostatní milují a také to, kdy se miluji já sama. Cítím se ženštěji. Začínám nosit dlouhé sukně a větší výstřihy. Často nosím šatičky s modrými orchidejemi, se kterými mě už každý pozná a z dálky se na mě usmívá. Jsou opravdu okouzlující. 
Někdy se mi nechce nosit spodní prádlo. Prostě mám potřebu se ničím "nesvazovat". Cítím se pak ještě více ženou a to především naprosto nevázanou a svobodnou. Skončila jsem s používáním kalíšku i intimní houby (tampóny už jsem nepoužívala předtím) a používám pouze kvalitní látkové vložky. Jejich krásné provedení mi dává pocit, že menstruace je něco krásného a je to chvíle, kdy se můžu hýčkat tím, že si do kalhotek dám jakýsi příjemný, měkoučký, krásně barevný, tenký "polštářek", namísto syntetické parfémované ztenčené plenky.
 
Mockrát Vám děkuji, za to, že jste mi pomohla překonat jedno z nejutrápenějších období v mém životě a pochopit, že věci jsou často úplně jinak, než vypadají. Děkuji, že jsem s Vaší pomocí našla samu sebe a následně se naučila si jí vážit.
 
Děkuji Vám z hloubi svojí dělohy! :-))
 
S láskou,
 
Ráďa
 
 …

 

Dobrý den,

tak konečně mohu napsat zpětnou vazbu. Poprvé jsem zkusila sex bez bolesti, bylo to skvělé!  Moc děkuji. Dokonce jsem poprvé cítila, co to je ten přenos energií a jak hrozně silné je to, když muž může být uvnitř. Dokonce mi přijde, že mám pocit, že  bych chtěla, aby byl muž ve vagině hrozně dlouho jen tak.

 Taky mě fascinuje, jak teď nemám problém se o tom s nikým bavit. Dokonce i úplně s cizími lidmi. A je mi to jedno. A naopak jsem překvapená, kolik věcí z kamarádů pak vypadne.

Jako například, že vlastně žádná z kamarádek nikdy neměla vaginální orgasmus nebo že orgasmus mají tak jednou z 10 pokusů a podobný věci.

Do té doby jsem si myslela, že jsem jediná "postižená".

Tak jsem vlastně za to dnes ráda, za to že jsem těch pár let trpěla a díky bolesti velmi brzo prošla velmi mladá Vašima rukama.

Je taky zajímavé, jak na to reagují kamarádi kluci. Nejdřív jsou hrozně vyděšeni a pak s nadšením poslouchají 🙂 

A co se u mě změnilo? 

Kamarádi mi řekli, že jsem veselejší a jsem na sebe taky hodnější. Pravidelně praktikuji Vaše rady.

Jsem ráda, že jsem Vašima rukama prošla a jsem z toho tak nadšená, že bych si chtěla projít výcvik na Bodyworkera. Hrozně mě mrzí, že to vše, co jste mi řekla a ukázala není povinný balíček, který by měla slečna dostat hned při první menstruaci.

A diky rozhovorum s kamarádama zjišťuji, že o sexu mladí vlastně vůbec nic neví  a nejhorší je, že vlastně ani mamka. Stále je to pro ní povinná otrava, kterou musí absolvovat.

Přemýšlela jsem, že bych jí dala Váš kurz k Vánocům, ale nevím, zda to bude fungovat, pokud by tam šla jen z povinnosti a se skeptickým názorem.

Je to takový chaotický, tak se omlouvám.

 Moc Vám za vše děkuji. Konečně si připadám jako ženská se vším všudy. Po 10 letech trápení, že nejsem schopna sexu!

VŠ studentka 25 let

… 

Co je podle Vás vaginální mapování? Co způsobilo ve Vás konkrétně?

Připomnělo mi to akupresuru. Mapping energetických bodů v těle, na které když se zatlačí spouští usazené emoce, svalová napětí, informují nás o našem stavu, kde se nacházíme, co je zablokované schované v nevědomí, podvědomí.

Díky obrazům, které jsem měla, jsem si zmapovala moji mužskou část, zažila meditaci, mír, harmonii, kterou už jsem zažila při jedné masáži. Stav sebepřijetí a přijetí obecné - ano patřím sem!!! Jsem přijatá, jsem součástí celku!!!

Setkala jsem se s babicí v její ošklivé i v její krásné podobě. To všechno ke mně promlouvá a skládá s ostatními zážitky dohromady. Pomohlo mi to dostat se dál najít s vámi tu nitku sebepřijetí.

Co byste vzkázala jiným ženám, které o mapování uvažují, ale zatím váhají?

Mapping je pro mě velmi rychlá cesta ke mně samotné. Cesta dovnitř, skrze moje ženství. Odpovídám si díky mapování na spoustu otázek, které bych si dřív sama nepoložila. Odkrývám svá tabu, ač jsem si myslela, že se svou sexualitou jsem v kontaktu. Mám intenzivnější orgasmy a rozšířilo se mi vědomí o vagínu - vnímám její existenci. 

Jak se Vaše práce na sezení a Vaše prožitky odrážejí ve Vašem milostném životě?

Při masturbaci dělám jiné věci, mám vnitřní orgasmy a chuť na sex přibývá. Zajímají mě muži a sleduji, co se mnou jejich pozornost dělá. Jsem si jako žena jistější a už nevystupuji jako nejistá dívka… 

Jaká jste žena, po dvou sezeních VM? Změnilo se něco? Uvědomění, postoje, cítění, úhel pohledu?

Vědomá žena se ve mně rodí.  Vím, že ve mě je. Vnímám se s větší úctou.

Jana                                                                                                                                                               


Děkuji, že jste mě podpořila v mé fantazii, kterou bych si přála zažít a to milovat se se dvěma muži. Už si ohledně toho nepřipadám nějak divně, ale naopak se to stalo součástí mého života a drží mě to ohromně naživu. Teď jen najít odvahu a tuhle fantazii zrealizovat :). Partner, který jako první s tímto návrhem přišel, je z mé živosti nadšený. Fandím Vaší práci, kdy podporujete další ženy, aby znovu objevily svojí sílu. Naše dnešní společnost to velice potřebuje. Zdravím Vás a děkuji.
Lucie K.

Kdybyste měla vyzdvihnout to hlavní, v čem je pro Vás mapování přínosem? 

Uvědomila jsem si, jak moc je sexualita spojená s kvalitou života a to nejen v oblasti milování. Já se teď dívám kolem sebe a nechápu, jak je všechno krásné. 

Víte, já jsem vždycky věřila, že ten zdroj v sobě mám. Jen se mi ho nedařilo najít a odkrýt. Teď se to asi stalo a já přetékám. Připadám si jako sladké víno, trochu perlivé. Dívám se na sebe do zrcadla a jsem vzrušená z toho, co vidím. Jsem vzrušená sama ze sebe. Naprostá nádhera! Opouští mě některé strachy, které mě tak dlouho provázely. Přestávám se bát a přestává pro mě existovat budoucnost. Přítomnost je tak opojná, že se mi chce v ní zůstat, vycucat z ní všechno, co se dá, až do poslední kapky. Jestli tohle je život, tak jsem nesmírně vděčná za to, že jsem mohla ochutnat.

Aneta


Jsem nesmírně vděčná Jani, že jsem právě s Tebou mohla projít vaginálním mapováním, za Tvoji úžasnou ženskou energii, kterou šíříš, pomáháš, podporuješ, motivuješ, navracíš nás do těla, do prožitků, do radosti, do života....profesionální, nádherně lidský, citlivý přístup. Doporučila bych Tě každé ženě, bez ohledu na věk . Moc se těším na naši další spolupráci  Eva.....Jsem ve velké místnosti, šedobílé, chladné a prázdné. Vše je neuvěřitelně vysoké - bílý strop nade mnou, vysoké dvoukřídlé dveře, které mě k sobě přitahují, patrová postel, která stojí u nich. Dívám se z postele dolů, na zemi hluboko pode mnou leží matrace a peřiny a já překonávám svůj strach do nich skočit. Přiblížím se k vysokým dveřím, myslím si, že nepůjdou otevřít a přitom když vezmu za kliku, otevřou se skoro samy. Za dveřmi je nádherně zdobený magický pokoj. Všechny stěny jsou měkké a rudě červené, vidím malá červenooranžová světýlka, která klidně poblikávají. Nadechnu tu nepopsatelnou nádheru a rychle dveře zase zavírám. Jsem zpátky v šedobílém pokoji, ale vědomí té krásy, která je za těmi dveřmi, ve mně zůstává. -

Sexualita. 

Téma, které ke mně přichází a je plné otázek bez odpovědí, zvláštních pocitů, strachů, mlčení.

A které je pro mě zároveň naplněné vnitřním pocitem, že právě za tím vším je něco velkolepého.

Něco, co má sílu, hloubku, přesah. Něco, co mě i přes všechny ty vnitřní strachy neuvěřitelně přitahuje.

Jana, ke které mě přivádí můj sen. Která se stává mojí citlivou průvodkyní. Které důvěřuju a v jejíž přítomnosti cítím hluboký klid, že přesně tady a s ní jsem správně. Že přesně to všechno co zazní, jsem potřebovala a měla slyšet. Že společně se mnou otevřela ty dveře a poodhalila mi ten svět za nimi. Svět, který se teď se zvědavostí chystám objevovat já sama. Vím, že můžu.

Jani, cítím vděčnost a děkuji Vám. Těším se na to všechno.

Vaginální mapování velmi doporučuji. Měla jsem ostych a obavy, ale laskavý a pomalý přístup Jany byl natolik přirozený, že se veškerý strach rozplynul.

První den jsme si pouze povídaly a až druhý den jsme „šly na věc“. Hodně jsme pracovaly s dechem a koncentrací a veškerý postup jsem si řídila sama. Vše bylo velmi přirozené a intuitivní. Dostaly jsme se k nastřižené hrázi, kde se mi vyvalilo trauma z tohoto porodního zážitku. V rámci masáže jizvy po nastřižení, která je již 9 let stará, přišly velké emoce, které jsem si dovolila naplno prožít a poté následovalo velké uvolnění a klid. Cítila jsem, že trauma jsem nechala v místnosti a již si ho nebudu nosit s sebou. Poté jsem byla velmi – ale příjemně -  unavená a cítila jsem se v totální přítomnosti…obvykle jsem hodně v hlavě.

Druhý den jsme dále pracovaly s jizvou a mapovaly jsme další místa, včetně masáže hlubokých pánevních svalů.

Na konci třídenního sezení jsem dostala spoustu cenných rad a doporučení na metody, knížky a další postupy.

Přiznám se, že jsem mimo studu řešila i finanční obnos, ale vyplatilo se. Za mě určitě vaginální mapování doporučuji a doporučuji Janu jakožto kvalifikovaného a laskavého průvodce sexuální oblastí.

B.

Dobrý den, ráda bych Vám po menší odmlce napsala zpětnou vazbu na vaginální mapování:
Vaginální mapování byl pro mě zvláštní zážitek plný emocí. Celou dobu jsem se cítila velice příjemně a samotný proces vaginálního mapování byl pro mě velice uvolňující v pánevní oblasti. Ačkoli jsem se předtím necítila, že bych měla "namožené" nebo "stažené" svaly pánevního dna, tak  po mapování se v této oblasti cítím úplně jinak, tak nějak zrelaxovaně. 🙂 Velmi zvláštní je, že vnímám jakoby mi spadly obrany a začala jsem více emočné prožívat různé události ať už menší či větší, které život přináší. Taková vnímavá jsem naposledy byla snad jen v pubertě 🙂 Děkuji! 

Děkuji Vám za Vaši laskavost, péči a podporu. Celý proces VM probíhal ve velmi příjemném podporujícím prostředí s velkou dávkou důvěry. Díky Vám jsem si uvědomila spoustu věcí a objevila své možnosti. Prostě a jednoduše že MŮŽU - můžu si dovolit být křehká, zranitelná, ženská a že je to tak v pořádku. Neobviňovat se. Moc mi pomáhá zvědomování, pracuji na tom jak být víc v těle než v hlavě 🙂 Je to sakra dřina a zároveň je to veliké poznání. Jste pro mě obrovskou inspirací. Kéž by na naší planetě běhalo a zářilo více takových žen jako jste vy!
Linda