Několikrát jsem si jí natrhla…

Vaginální mapování bylo pro mě o velkém sebepoznání a uvědomění. Uvědomění hlavně toho, jak necitlivě a bezohledně jsem se chovala ke své jóni. V průběhu mapování ke mně přicházely velké bolesti a vlny emocí, které následně přecházely k uvědomování všech souvislostí a hlavně proč se mi děje, co se mi děje. Spousty let trpím na výtoky a záněty. Změnila jsem stravu, hygienu a životní styl, ale problémy neodcházely. Čím dál tím víc mi začalo docházet, že se jedná o psychické bloky, a že moje jóni ke mně promlouvá, abych si už vše uvědomila. Doslova můžu říct, že jsem svoji jóni znásilňovala a tím i sebe jako osobu. Nejenom tím, že jsem dovolovala vstupovat do ní partnerům i když ještě nebyla připravená, ale i mnou samou, kdy jsem si hrubě zaváděla menstruační kalíšek a několikrát jsem si jí natrhla.you!
Delší dobu pracuji na sebelásce, ale nikdy se mi pořádně nepropojilo, že to je i o tom, jak se chovám ke svému tělu a ještě ke všemu k tak citlivé části těla, jako je moje jóni.
Po mapování se zvládám na ní mnohem lépe naciťovat a veškeré problémy rychle ustupují. Bude to ještě běh na dlouhou trať, ale teď vím, že se sebeláskou musím zahrnovat veškeré části mého těla, ne jen rušit vzorce v mé mysli. Cítím se úžasně, protože po dlouhé době mě nic nepálí a nemám výtoky.
Teď už vím, že své jóni nikdy víc neublížím. Dočišťuji poslední bloky, které mám v ní ukryté, a které se mi mapováním odhalily. Budu jí i celému svému tělu nadále naslouchat a věřím, že to je moje správná cesta ke štěstí a sebelásce.
Petra