Přijměte penis svého muže jako klenot a budou se dít věci…

Zdroj slasti a rozkoše je pro muže nepochybně penis. Na jeho těle je to místo, které mu může přinést nejvíce potěšení a krásných vnitřních i vnějších prožitků. Ženy se často staví k penisu rozpačitě. Některé jej přirovnávají k meči – vyvolává v nich pocit ohrožení. Jiné na něm nevidí nic zvláštního a už vůbec ne krásného. Některé jsou z něj zmatené nebo nejisté.

Málokterá žena dostala před svým prvním kontaktem s muži praktické rady, jak k penisu přistupovat, jak jej polaskat, jak jej přijímat. I když výjimky potvrzují pravidlo, stále je vysoké procento žen, které kouzlo penisu vlastně příliš nevnímají. Je to škoda.

Penis je šťastný

Penis je přitom na mužském těle, z fyziologického hlediska, jedna z nejzajímavějších částí. Stačí mu jen věnovat trochu více pozornosti, času a zkoumání. Muži ve svých penisech nemají většinou uložena žádná emocionální traumata. Na rozdíl od žen, jejichž pohlaví je s emočním systémem pevně spjaté. Penis je vlastně šťastný. Muži své penisy milují, jsou na ně hrdí, oceňují jejich schopnosti a plně jich využívají. Umí si jej užít.

Dotýkejte se

Říká se, že pokud žena zahrnuje penis svého partnera zájmem a láskou, otevírá tím zároveň jeho srdce. Tak jako ženy milují dotyky v horních partiích, jako jsou vlasy, obličej, šije a dekolt, muži tají při dotyku na svých intimních partiích. Láskyplný dotek na penisu je pro muže příjemný a vítaný. Žena, která ví, jak přispět k partnerově spokojenosti a k dobrému naladění, se dotýká jeho penisu kdekoli a kdykoli je to jen možné. Nejedná se pokaždé o dotyky stimulační, ani nejde o dosažení nějakého cíle. Jde jen o potěšení, projevení zájmu a podpory. Z prováděných výzkumů je zřejmé, že právě láskyplný dotyk na penisu přináší muži do života více spojenosti, harmonie a zvyšuje jeho sebevědomí.

Méně je někdy více

Klasické rychlovky a stereotypní stimulace, které vídáme v pornofilmech, se někdy vyplatí vyměnit za pomalé a jemné zkoumání. Věnujte pohlaví svého partnera občas o něco více času. Zaměřte svou pozornost na „mapování“ jeho citlivosti. Každý muž je jiný, každý má jiné prožívání. Každý penis má jiné reakce a potřebuje jinou péči. Použijte olej nebo lubrikační gel a věnujte svému muži svou plnou pozornost. Váš zájem ho potěší. Společně můžete nacházet nejrůznější místa extatických prožitků, nechat se unášet naprostou dokonalostí vašich těl. Takové chvíle mohou prohloubit vaše spojení a osvěžit zase o něco více váš intimní život. Laskejte, objevujte, zkoumejte, hlaďte, masírujte nebo se prostě jen tak mimoděk častěji dotýkejte. Přijímejte penis svého muže tak, jak byste si přály, aby on přijímal váš klín. Jako skvost a největší poklad světa.

 

Jana Mašková Zimolová, CSB

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

www.terapiedotykem.cz

Facebook/Terapie dotykem