Intimně o sexu 2.díl: Jak dovést ženu ke skutečně nezapomenutelnému orgasmu?

Dnes si povíme, jak uspokojit ženu, aby už orgasmus nikdy nemusela předstírat!

Otevřená žena je divoška

Ovládat umění jak „otevřít“ ženu je velice důležité a pro muže rozhodně výhodné. Otevřená žena je na milování nejen připravena, ale tolik po něm touží, že je už před milováním celá vlhká a nažhavená. Otevřená žena je uvolněná, odevzdaná a naprosto v souladu se svým tělesným prožíváním. Je naplno ponořená v rozkoši a slasti, nepřemýšlí nad tím, co bude zítra vařit, je v těle. Je přirozená, divoká a vášnivá.

Lízejte ji

Lízání je velice vzrušivé na kterékoli části těla. Vlhkost a horkost jazyka spolu se smyslnými dotyky na erotogenních zónách těla, dělají divy.

Připravte si ji

Uvolněte ji hlazením ve vlasech, na tváři, na dekoltu, na bříšku. Prohněťte ji stehna a zadeček. A až bude uvolněná, přejděte pomalu na prsa a na podbřišek. Toto místo je obzvlášť kouzelné a velice citlivé na jemný dotyk. Ve chvíli, kdy vám dá žena sama najevo svých dechem, zvukem, rozevíráním stehen, prohnutím se v zádech, zarytím nehtů, či jinak, že chce jít dál, laskejte ji svým jazykem. Hrajte si s jejími vnějšími i vnitřními rty, přejíždějte čepičku poštěváčku, laskavě a trpělivě hlaďte svým jazykem každé místečko, přiveďte ji ke klitorálnímu orgasmu.

Vychutnejte si její bod G

Pro stimulaci bodu G použijte nejlépe prsty nebo erotickou pomůcku. Můžete stimulovat i penisem, tady ale pamatujte na důležitost správné polohy.  Dejte jí čas a vychutnejte si ji. Poté, kdy se žena odevzdá laskání klitorisu a dojde k vyvrcholení, je čas na bod G. Stimulace a dráždění bodu G je pro ženu obzvlášť velkým potěšením. Vzrušení bodu G se lineárně šíří do celé oblasti bříška a pánevního dna. Žena ztrácí kontrolu, a protože bod G je zároveň emocionálním centrem ženy, otevírá žena své srdce. Po trpělivé a laskavé masáži bodu G vás žena odmění nejen slastným vaginálním orgasmem, ale může přijít také uvolňující a krásná ženská ejakulace.

Vezměte ji na velkou jízdu

A teď už je žena připravená prožít hluboký vaginální (někdy se také používá výraz „čípkový“) orgasmus. Zmocněte se jí. A společně prožijte nádherný let do vesmíru.

Proč ženy předstírají orgasmus? Zeptejte se jich. Můžete to změnit.

První díl najdete ZDE

Jana Mašková Zimolová, CSB

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

www.terapiedotykem.cz

Facebook/Terapie dotykem